امروز مصادف با پنج شنبه, 10 میزان , 1399 , Thursday, 1 October , 2020
کد مطلب : 9739 , ,
+
-

راه اندازی کمپاینی برای خریداری تویتر!

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 24 آگوست , 2017 , بخش : اخبار جهان

والری پالم ویلسون مامور سابق استخباراتی سیا کمپاینی را با هدف تامین پول لازم برای خریداری سهام تویتر آغاز کرده است تا بتواند حساب کاربری دونالد ترمپ رییس جمهور امریکا را در تویتر تعطیل کند.
مامور سابق استخباراتی امریکا در ویبسایت خود موسوم به گاد فاند می GoFundMe نوشته است: تویتر شرکتی است که سهام ان به طور عمومی مبادله می شود. سهام معادل قدرت است.
وی افزود: برای کنترول بخش عمده سهام تویتر نیاز به بیش از یک ملیارد دالر پول و نقدینگی است. ولی این رقم در مقایسه با هزینه ای که برای یک جنگ هسته ای وحشتناک باید خرج شود، بسیار ناچیز است.
این مامور سابق سیا اظهار داشت: اگر نتوانم یک ملیارد دالر لازم برای خریداری بخش عمده سهام تویتر را تامین کنم، بخش زیادی از سهام این شرکت را خریداری خواهم کرد تا بتوانم به تلاش خود برای حذف حساب کاربری ترمپ در نشست سالیانه سهامداران تویتر ادامه دهم و این درخواست را مطرح کنم.
ویلسون از آغاز این کمپاین تا روز چهارشنبه حدود 25 هزار دالر پول جمع آوری کرده است.
ترمپ بارها با استفاده از تویتر شدیدترین انتقادات خود را علیه رسانه های خبری و مخالفان سیاسی اش ابراز داشته است. ولی ویلسون نگران آن است که ترمپ با استفاده از این شبکه اجتماعی موجب آغاز جنگ و درگیری بین امریکا و کوریای شمالی شود.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید