امروز مصادف با دوشنبه, 7 میزان , 1399 , Monday, 28 September , 2020
کد مطلب : 9880 , ,
+
-

پسری که 10 سال است به چاه حویلی زنجیرشده+عکس

زمان انتشار : سه‌شنبه, 5 سپتامبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

پسری که اکنون 17 ساله شده است از 10 سال پیش با زنجیری بلند به چاه وسط حویلی زنجیر شده است، زندان خانگی توسط فردی نانشاس لو رفت.
بازهم تکرار رفتارهای نادرست با مریضان روانی توسط خانواده های چینایی با توان مالی پایین خبرساز شد.
تصاویر نشر شده در فضای مجازی مسئولان این کشور را به خانه ای رساند که سالهاست پسرشان را با زنجیری بلند وصل شده به پایش نگهداری می کنند.
یانگ جی 17 ساله که با نوعی مشکل ناشناخته مغزی – روانی متولد شده است از 10 سال پیش تا کنون از خانه بیرون نرفته است و تمام این سالها وصل به یک زنجیر بلند در فضایی کوچک حرکت کرده. پسرنوجوانی که از مشکل دردناک مغزی رنج می برد نزدیک به یک دهه است که توسط خانواده اش در خانه محبوس شده است.
والدین این پسر می گویند:بعد از 7 سالگی دیگر نتوانستیم او را کنترول کنیم، ناپدید شدن های مدام و گم کردن مسیر خانه ما را مجبور به این کار کرد.
توانایی بستری کردن و تداوی فرزندمان را نداشتیم برای همین تصمیم گرفتیم تا او را به این روش و دراین وضعیت نگهداری کنیم.
پدر کلان یانگ جی او را با زنجیری که یک سر ان به پای پسرنوجوان بسته است به چاهی که وسط حویلی قرار دارد زنجیر کرده است ، وضعیتی که دیدن آن هم موجب ناراحتی می شود.
پسرمریض مغزی باید میان مرغ ها و دور از فضای داخل خانه و خانواده زنده گی کند و این یکی از مواردی بود که فردی ناشناس را مجبور به گرفتن عکس های پنهانی از او  و ارسال به مرکز مسئول شد تا کاری برای کمک و نجات صورت گیرد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید