امروز مصادف با سه شنبه, 1 میزان , 1399 , Tuesday, 22 September , 2020
کد مطلب : 9929 , ,
+
-

دختری که خوراک موش ها شد!+ تصاویر

زمان انتشار : یکشنبه, 10 سپتامبر , 2017 , بخش : خواندنی ها

دختر 14 ساله ای که به دلیل کم توانی جسمی قدرت دفاع از خود در برابر برخی از حوادث را ندارد به طرز ناراحت کننده ای مورد حمله موش ها قرار گرفته و دچار جراحت شد، موشهایی که برای زنده زنده خوردن او وارد اتاقش شده بودند.
نشر تصاویر ناراحت کننده از بخش های بدن دختر معلول فرانسوی در فضای مجازی این خبر را در بین پربازدیدترین اخبار حوادث جهان قرار داد.
سامانتا 14 ساله دختر نوجوان فرانسوی که هنگام خواب مورد حمله جمعی موش قرار گرفته است در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد، به گفته ی پدر سامانتا زمانی که او خواب بوده است جمعی موش به او حمله ور شده و قصد داشتند که او را زنده زنده بخورند.
او در توضیحات روز حادثه می گوید: دخترم را برای خواب به اتاقش بردم، بعد از آنکه کامل به خواب رفت اتاق را ترک کردم در آن موقع همه چیز عادی بود تا اینکه چند ساعت بعد طبق معمول برای سرزدن به اتاقش رفتم و با صحنه ی وحشتناکی روبرو شدم، سامانتا غرق در خون بود و از گوش هایش خون جاری بود.
خیلی ترسیده بودم فکر می کردم شادی شوک و تشنجی باعث خونریزی مغزی او شده است که چنین خونریزی از گوش هایش ایجاد شده اما بعد متوجه شدم که صورت، دست و پای او هم زخمی شده است. با دقت در اطراف اتاق متوجه فرار موش ها شدم، موش هایی که با نگاه به بیرون از پنجره متوجه شدم تعدادشان بسیار زیاد بوده است.
آنها درحال زنده زنده خوردن دخترم در حالیکه خواب بوده است بودند که من در اتاق را باز کردم.
روی بدن او اثرات گاز گرفتگی توسط موش های وحشی وجود دارد، 45 زخم روی صورت – 150 زخم روی دستان و 50 زخم روی پاهایش دخترم که همگی با دندان های موش ها ایجاد شده است وضعیت او را وخیم کرده که بایستی برای تداوی تحت مراقبت ویژه باشد.

دیدگاه ها بسته شده است

آخرین مطالب

مطالب پربازدید